خدمات باربری در تمام مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران
باربری تهران
جستجو کردن
Close this search box.

آنچه باید در مورد جابجایی در حین و پس از همه گیری کووید19 بدانید

تغییر محل سکونت در بحبوحه یک بیماری همه گیر در سراسر جهان کار آسانی نیست. با این حال، با برنامه ریزی پیشرفته، انعطاف پذیری با روش های استاندارد جابجایی، و اجرای اقدامات احتیاطی ایمنی بهداشتی، اسکان در یک خانه جدید در طول یا بعد از بحران سلامت فعلی امکان پذیر است.

در حالی که ماندن ممکن است برای بسیاری یک گزینه باشد، نقل مکان به یک خانه جدید را نمی توان برای دیگران به تأخیر انداخت. ممکن است مدت اجاره منقضی شده باشد. شرایط مالی ممکن است افراد را مجبور به جابجایی کند. یا شاید زمانی که همه‌گیری ویروس کرونا شروع شد، جابجایی در حال انجام بود.

مقررات ایمنی، از جمله فاصله گذاری اجتماعی و شستن دست ها، برای محافظت از مردم در برابر قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا وضع شده است. پروتکل های ایمنی سختگیرانه بهداشت، کار برای جابجایی های مسکونی، به دست آوردن وسایل بسته بندی ضروری، یا جستجوی یک ملک جدید را دشوار می کند.

خوشبختانه، شرکت‌های باربری در طول اوج شیوع کووید-19 همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند. امروزه، خدمه حرفه ای خدمات حمل و نقل معتبر از اقدامات ایمنی سختگیرانه ویروس کرونا پیروی می کنند تا هم از مشتریانی که با آنها در تماس هستند و هم از خودشان محافظت کنند.

استفاده از کامپیوتر برای دریافت لیست قیمت

1. یک نقل قول مجازی دریافت کنید

در حالی که شرکت های باربری از سلامت و ایمنی خود مراقبت می کنند، صاحبان خانه باید مراقب باشند که از خود نیز محافظت کنند. اولین قدم برای شروع یک حرکت در طول یا بعد از همه‌گیری ویروس کرونا، دریافت یک نقل قول مجازی است. تخمین های قیمت را بدون خطر داشتن متخصص جابجایی در محل مقایسه کنید.

2. لوازم متحرک اضافی را خریداری کنید

جعبه های مقوایی اضافی، نوار بسته بندی و بسته بندی حباب دار از ناامیدی بسته بندی جلوگیری می کند و فرآیند را تسهیل می کند. ساعات کاری فروشگاه، موجودی‌ها یا خط‌مشی‌ها ممکن است در طول و بعد از همه‌گیری متفاوت باشد.

زمانی که حرکتی به زودی اتفاق می‌افتد، ممکن است افراد مجبور شوند دچار بحران زمانی شوند. به‌جای اینکه ساعت‌ها منتظر بمانید تا سفارش پیکاپ کنار خیابان را دریافت کنید، از قبل برنامه‌ریزی کنید. خرید لوازم متحرک بیشتر از نیاز پیش بینی شده است. پس از انتقال، جعبه های اضافی را به دیگرانی که ممکن است به آنها نیاز داشته باشند اهدا کنید.

قبل از شیوع ویروس کرونا، جست‌وجوی جعبه‌های مستعمل یک تاکتیک صرفه‌جویی در پول است.از زمان شیوع بیماری همه گیر، به دست آوردن جعبه های رایگان خطرناک است. ویروس کرونا 24 ساعت روی سطوح مقوایی زندگی می کند. با خرید جعبه‌های جدید یا استفاده از جعبه‌هایی که از قبل در دسترس هستند، ایمنی حرکت را در طول و بعد از بحران سلامتی،تمرین کنید.

3.حرکت برنامه ریزی شده را تأیید کنید

در دوران کرونا، تاریخ های جابجایی می تواند به طور ناگهانی توسط مشتری یا شرکت حمل و نقل لغو شود. قبل از حرکت، تاریخ جابجایی را با شرکت ها تایید کنید. پس از تأیید حرکت برنامه ریزی شده، دریابید که چه اقدامات احتیاطی در مورد ویروس کرونا انجام می شود.

4. در صورت لزوم، دوباره برنامه ریزی کنید

کاهش علائم کووید19 غیرمنتظره خواهد بود. نمایش علائم کرونا باید افراد را وادار کند که جابجایی را مجددا برنامه ریزی کنند. سرویس جابجایی را انتخاب کنید که امکان زمان‌بندی مجدد را بدون جریمه فراهم می‌کند. اگر تاریخ جابجایی انعطاف ناپذیر است، نماینده ای را برای نظارت بر انتقال تعیین کنید.

ایمنی بهداشت در طول و بعد از همه گیری ویروس کرونا بسیار مهم است. به افرادی که متوجه جابجایی هایی با علائم احتمالی کووید19 می شوند، توصیه می شود از آنها بخواهند که ملک را ترک کنند.

5. ضدعفونی کننده را در محل نگهداری کنید

صابون، آب جاری، و مقدار کافی ضدعفونی کننده دست از خدمه در حال جابجایی و افراد خانه در حین جابجایی محافظت می کند. اگرچه بیشتر کالاها در جعبه‌ها بسته‌بندی می‌شوند، اما در دوران کرونا، اطمینان از اینکه محصولات بهداشتی ضروری دست در محل جابجایی در دسترس همه هستند، بسیار مهم است.

6. قبل از باز کردن بسته بندی، ضدعفونی کنید

تمیز کردن ملک در مقصد جدید به همان اندازه ضروری است که آماده شدن برای خروج از مقصد قبلی است. قبل از باز کردن بسته بندی، دستکش بپوشید و تمام سطوح داخل خانه جدید را ضدعفونی کنید. از ضدعفونی‌کننده‌های مورد تایید،برای ضدعفونی کردن کالاها استفاده کنید،

7.با یک شرکت حمل و نقل حرفه ای کار کنید

با پیروی از توصیه های ذکر شده می توان به خانه ای جدید در دوران پس از همه گیری دست یافت. شما میتوانید با اطمینان کامل شرکت مارابرای ارائه خدمات انتخاب کنید. ما یک شرکت حمل و نقل محلی هستیم که خدمات قابل اعتماد، برنامه ریزی انعطاف پذیر و نرخ های مقرون به صرفه را ارائه می دهیم.

همچنین میتوانید بخوانید

بیانیه نقل و انتقال در مورد کووید19

 

شرکت باربری کیمیابار، هم به صاحبان املاک مسکونی و هم به مشاغل تجاری خدمات ارائه می دهد. نیروهای ما برای جابجایی های داخلی و خارجی نیز در دسترس هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *