خدمات باربری در تمام مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران
باربری تهران
جستجو کردن
Close this search box.

آماده شدن برای روز جابجایی نیاز به برنامه ریزی و آمادگی قابل توجهی دارد. جعبه ها بسته بندی و مهر و موم شده اند. موارد غیر ضروری اهدا یا دور انداخته می شوند. آنچه باقی می ماند تمام وسایلی است که باید به خانه جدید منتقل شوند. با وجود سازماندهی کافی، مشکلات به طور پنهانی در روز جابجایی به وجود می آیند.

با اجتناب از مشکلات رایج، یک قدم جلوتر از مسائل احتمالی در روز جابجایی بمانید:

1. استخدام نیروهای جابجایی های سرکش

مشکل اصلی عدم استخدام یک شرکت باربری مجاز است. کلاهبرداری‌های آشکار شامل جابجایی‌های سرکشی است که اموال راسرقت می‌کنند، اموال را می‌شکنند یا اقلام را تا زمان پرداخت وجوه اضافی گروگان نگه می‌دارند. شرکت های باربری بی‌تجربه ممکن است نیت خوبی داشته باشند، اما به‌عنوان یک مشتری، بهای گزافی را برای بی‌کفایتی آنها می‌پردازید.

تلفات احساسی که شرکت‌های باربری نامشروع ایجاد می‌کنند با استرس‌های عادی روز جابجایی ترکیب می‌شود. به علاوه، ماندن در برنامه تقریباً غیرممکن است. تأخیر در روز جابجایی می‌تواند باعث ایجاد یک اثر دومینویی از مشکلات، مانند رسیدن به موقع برای گرفتن پرواز شود.

هنگام تحقیق در مورد شرکت های باربری،فقط شرکت های دارای مجوز، با تجربه و بیمه شده را در نظر بگیرید. به دنبال شکایت کردن باشید. بررسی های آنلاین از چندین سایت را تجزیه و تحلیل کنید.همیشه برای محافظت از وسایل خود بیمه بخرید.

2. انتخاب روز حرکت نادرست

پنجشنبه ها نامناسب ترین روز برای جابجایی است. ترافیک در ابتدای تعطیلات آخر هفته در بدترین حالت خود قرار دارد و احتمال تأخیر وجود دارد. به علاوه، افزایش ترافیک می تواند باعث تصادف در جاده ها شود. اگر ماشین در حال حرکت دچار حادثه شود، حرکت شما به تعویق خواهد افتاد.

حرکت در یک روز سوزان تابستان می تواند بر رفاه حتی قوی ترین متخصصان اسباب کشی تأثیر بگذارد. گرمازدگی می تواند بر هر فردی که در خارج از منزل کار فیزیکی انجام می دهد تأثیر بگذارد. دمای بالای تابستان می تواند باعث گرم شدن بیش از حد کامیون در حال حرکت و خرابی آن شود.

رعد و برق های شدید نیز بر حرکت تأثیر منفی می گذارد. رعد و برق در هنگام حمل و نقل وسایل فلزی ناامن است. یک بار برخورد صاعقه در نزدیکی یک جسم فلزی (از جمله وسایل نقلیه، نرده ها، ماشین لباسشویی و خشک کن) می تواند الکتریسیته کافی برای برق گرفتگی راایجاد کند.

در صورت امکان، پیش بینی های آب و هوا را زیر نظر بگیرید و روزی را انتخاب کنید که شرایط آب و هوایی مساعدتر باشد. وقتی باران در روزجابجایی می‌بارد، وسایل را با اطمینان از بسته‌بندی مناسب، خشک نگه دارید. اگر در روزهای گرم تابستانی حرکت می کنید، مقدار زیادی آب در دسترس داشته باشید.

همچنین میتوانید بخوانید

آنچه باید در مورد جابجایی در حین و پس از همه گیری کووید19 بدانید

3. تسهیل آسیب های مبلمان هنگام حمل مبل به خانه جدید

هنگامی که مبل یا کابینت بلند آنقدر بزرگ باشد که در درگاه کوچک قرار نگیرد، ناگزیر مشکلاتی به وجود می آید. صندلی های سنگین، میزهای ناهار خوری و کمدهای اتاق خواب نیز ممکن است گهگاه حتی توسط جابجایی های حرفه ای انداخته شوند و باعث آسیب شوند.

با چند تاکتیک از خراشیدگی و ضربه زدن به مبلمان جلوگیری کنید: مبلمان را تا آنجا که ممکن است از هم جدا کنید و قطعات را به طور کامل با پوشش های محافظ بپیچید. پایه ها را از مبلمان بردارید تا اندازه آن را کاهش دهید. همچنین، در را باز کنید. این دو راه حل اخیر به خوبی توسط افراد حرفه ای مدیریت می شود.

هنگامی که جابجایی ها اثاثیه سنگین را از یک نقطه به نقطه دیگر می لغزانند، خراش های کف محتمل است. با استفاده از پتو یا حوله، از خراش های ناخوشایند جلوگیری کنید. لغزنده ها و گلایدرهای مبلمان به طور خاص برای جلوگیری از بهم ریختگی کف های سوراخ شده در حین جابجایی طراحی شده اند.

4. جابجایی کالاهای غیرمجاز

شرکت های حمل و نقل حرفه ای محدودیت های خاصی در مورد انواع اموالی که می توانند و نمی توانند جابجا کنند، دارند. بدون اطلاع از مواردی که شرکت های حمل و نقل محدود به آن هستند، ممکن است در روز اسباب کشی با جعبه های زیادی گیر کرده باشید که جایی برای رفتن ندارید.

با آنچه شرکت های باربری حمل و نقل نمی کنند آشنا باشید. کامیون‌های متحرک گیاهان را حمل نمی‌کنند، زیرا آفات می‌توانند سوار آن شوند. مواد قابل اشتعال و خطرناک مانند کپسول های آتش نشانی منتقل نمی شوند. مهمات و مواد منفجره نیز محدود شده است.

حیوانات خانگی باید با صاحبانشان نقل مکان کنند، نه در کامیون در حال حرکت (که مجاز نیست). در حالی که جواهرات را می‌توان توسط شرکت های باربری جابه‌جا کرد، اما اشیای قیمتی باید نزد صاحبان نگهداری شوند تا از خطر گم شدن در حین حمل و نقل جلوگیری شود. غذاهای فاسد شدنی فاسد می شوند و هیچ کامیون متحرکی آنها را جابجا نمی کند.

5. آماده سازی ناکافی خانه جدید

در هجوم بسته بندی جعبه ها و تایید برنامه های جابجایی، مردم ممکن است از راه اندازی وسایل برقی در خانه جدید خود چشم پوشی کنند. قدم گذاشتن در یک خانه جدید که بدون برق، آب، تهویه مطبوع یا گرما است می‌تواند راهی ناخوشایند برای شروع دوباره زندگی باشد.

تماس با شرکت برق قبل از جابجایی به راحتی فراموش می شود. با برنامه‌ریزی تاریخ روشن شدن شرکت‌ها از چند هفته قبل – زمانی که جنون جابه‌جایی کمترین احتمال را دارد، از دردسر جلوگیری کنید. همچنین به یاد داشته باشید که خدمات برق را در خانه ای که در حال ترک آن هستید، خاموش کنید.

6. ناتوانی در حفاظت از اموال

بسته بندی نامناسب تلویزیون، آثار هنری و آینه ها می تواند منجر به آسیب شود، به خصوص اگر جابجایی در مسافت طولانی باشد. از شکستن کالاهای شکننده با دو یا سه بار پیچیدن آنها در پوشش حباب دار یا فوم جلوگیری کنید. جعبه های تلسکوپ به اندازه کافی از کالاهای مستعد شکستن محافظت می کنند.

روش های بسته بندی مناسب شامل قرار دادن وسایل سنگین در جعبه های کوچک است. قرار دادن چندین اقلام سنگین در یک جعبه تنها منجر به پارگی جعبه در حین جابجایی می شود. با استفاده از چندین جعبه کوچک از بروز چنین بلایایی جلوگیری کنید. سیم ها و سیم های برق باید به طور جداگانه در سطل های ضد آب یا کیسه های پلاستیکی بسته بندی شوند.

علیرغم شرایط متنوعی که ممکن است در روز اسباب کشی اشتباه پیش بیاید، استرس های جابجایی را می توان با خدمات یک شرکت باربری حرفه ای با تجربه در تمام جنبه های جابجایی مسکونی کاهش داد.شرکت باربری،کیمیابار با خدمه جابجایی دارای مجوز، پیوند و بررسی پس‌زمینه پرسنل است تا به مشتریان آرامش بیشتری بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *