خدمات باربری در تمام مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران
باربری تهران
جستجو کردن
Close this search box.

ارتباط با مردم
رمز موفقیت ما است
09128152037


حمل نقل سفارشات شما

باربری و اتوبار کیمیا با ارائه سرویس تخصصی در شمال و غرب تهران و کلیه مناطق کشور سعی در جلب رضایت همه جانیه مشتریان عزیز خود را دارد.

اطلاعات تماس :.

تلفن : 09128152037
ایمیل : Siroskarimi51@gmail.com

درباره ی شرکت ما

باربری کیمیا با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص و بهره گیری از اصول درست چیدمان و تضمین هرگونه شکستگی حین جابجایی ، کوشیده است تا نگرانی شما را به آرامش مبدل سازد.

 

حمل و نقل بین شهری نیز در اتوبار و باربری کیمیا توسط تیم متخصص و با تجربه انجام می شود. این شرکت توانسته است با خدمات نوین خود در امر باربری و بسته بندی خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت باربری در میان سایر رقبا مطرح نماید. راه حل های خلاقانه و داشتن ایده در هر شرایط برای حل مشکلات باربری و حمل و نقل مشتریان جزو نکات مثبت و پیشرو در عملکرد این مجموعه می باشد.

مزایای استفاده کنندگان

اتوبار و باربری کیمیا کلیه امکانات و نیازهایی که شما برای انجام اسباب کشی آسان و امن احتیاج دارید را برای شما فراهم می کند. تخصص و تجربه بالا به همراه به کارگیری ضمانت و اصالت در انجام زمینه حمل و نقل , بسته بندی , کادر انسانی و کلیه ملزومات باربری و بارکشی به اتوبار و باربری کیمیا این امکان را می دهد تا به عنوان سریعترین باربری در مناطق 22 گانه تهران و سایر استان ها و شهرستان ایران فعالیت خود را ادامه دهد. خدمات رسانی سریع و ارزان به مشتریان و تحت پوشش داشتن کلیه مناطق تهران بزرگ و شهرستان های اطراف آن از دیگر مزیت های باربری کیمیا است.

قیمت های باورنکردنی

با ما بهترین قیمت های حمل و نقل رو تجربه کنید

پشتیبانی 24

در 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان هستیم

کادر مجرب

با کادری مجرب در حمل و نقل در خدمت شما هستیم

قابل اعتماد

یکی از معترترین و قبل اعتماد ترین شرکت های حمل و نقل

از تخفیف ها لذت ببرید

از تخفیفات حمل و نقل ما لذت ببرید

مشتری مداری

مشتریان سرمایه های کار ما هستند

سوالات متداول

من نگران وسایل شکستنی و گران قیمت در حین اثاث کشی هستم ، برای این مسئله چه تدبیری اندیشیده است؟

  • باربری کیمیا با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص و بهره گیری از اصول درست چیدمان و تضمین هرگونه شکستگی حین جابجایی ، کوشیده است تا نگرانی شما را به آرامش مبدل سازد.

آیا جابجایی اثاثیه منزل یا اداری به مقصد شهرهای دیگر انجام میشود؟

  • بله انتقال و جابجایی لوازم منزل و اداری از مقصد تهران به کلیه شهرهای کشور در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین خودروها کادر فنی امکان پذیر خواهد بود

منظور شما از بیمه حمل ونقل ویا باربری چیست؟

بیمه حمل ونقل کالا پوششی است که بیمه گر در مقابل دریافت حق بیمه متناسب با پوشش بیمه ای ازبیمه گذار،تعهد می کند که چنانچه کالای مورد بیمه در جریان حمل ونقل و جابجایی در مواردی مثل واژگونی خودرو و منهدم شدن بار و آتش سوزی و یا تصادفات بار متوقف شده و تعیین خسارت میگردد.

ساعات پاسخگویی و ارائه خدمات شما چگونه است؟

  • مجموعه باربری کیمیا تهران با قابلیت ارائه سرویس بصورت 24 ساعته در تمامی ایام هفته آمادگی ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی را دارد.