فاکتورهای مهم مختلفی وجود دارد که باید هنگام آماده شدن برای حرکت در نظر بگیرید. علاوه بر جمع آوری لوازم و کشف تدارکات، احتمالاً به دنبال استخدام یک شرکت باربری نیز هستید.

استخدام یک شرکت باربری یک راه عالی برای ساده کردن کل فرآیند جابجایی است. در حالی که قطعاً برچسب قیمت را بالا می برد، جابجایی یک کار کمرشکن است، و برای تسکین ناشی از واگذاری مسئولیت چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد. حرکت‌دهنده‌های حرفه‌ای نه تنها کارهای سنگین را از روی دستان شما برمی‌دارند، بلکه کل روز را روان‌تر می‌کنند و زمان شما را برای سایر فعالیت‌های مهم روز حرکت آزاد می‌کنند.

خوشبختانه، من چیزی جز تجربیات خوب با شرکت باربری نداشته ام، اما داستان های ترسناکی وجود دارد. با رفتن به Google و تایپ کردن یک جستجوی سریع برای “شرکت باربری در نزدیکی من” لیستی از اسامی به شما ارائه می شود، اما هنگام انتخاب افرادی که با ارزش ترین دارایی خودرا به آنها میسپارید باید مواردی را درنظر بگیرید که دراینجا 7 مورد از موارد که باید هنگام جستجوی یک شرکت حمل و نقل درنظر بگیرید آمده است

 

توصیه های افرادی که به آنها اعتماد دارید

ممکن است گوگل مطمئن ترین مکان برای شروع جستجوی شرکت باربری شما نباشد، اما دوستان و عزیزان شما مطمئناً چنین هستند. شما احتمالاً افراد زیادی را می شناسید که از شرکت های باربری در منطقه شما استفاده کرده اند، بنابراین با آنها تماس بگیرید و در مورد تجربیات آنها بپرسید واینکه چه کسانی را توصیه می کنند. این امکان وجود دارد که شخصی که می‌شناسید تجربه بدی با یک شرکت با رتبه بالا داشته باشد، یا با هزینه‌های غیرمنتظره‌ای مواجه شده باشد که در هیچ کجای وب‌سایت شرکت ذکر نشده است. به همین ترتیب، شاید کسی تجربه فوق العاده ای با یک شرکت نسبتاً جدید داشته باشد که حضور قدرتمندی در وب ندارد. اگر با دوستان و خانواده شروع کنید، ممکن است بینش مهمی به دست آورید که در اینترنت نخواهید یافت

نظرات خوب

هنگامی که نام چند شرکت را برای بررسی به دست آوردید، از بررسی های آنلاین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها استفاده کنید. مردم معمولاً در صورتی که تجربه خوبی یا واقعاً بدی داشته باشند، نظرات خود را ارسال می کنند، و قبل از استخدام یک شرکت باربری، دانستن هر دوی آنها مهم است. می‌توانید به راحتی نظرات افرادرا از طریق قسمتی که درپایین سایت ها قرارمیدهند بخوانید تا در مورد تجربیات افراد دیگر با یک شرکت بیاموزید، و حتی ممکن است شما را در مورد برخی از متغیرهای مهم که نمی‌دانستید، راهنمایی کند.

 

 

 

یک کارنامه موفق

برای راه انداختن یک کسب و کار جدید باید چیزی گفت، اما یک شرکت باربری که حداقل چند سالی است که در حال فعالیت بوده است، اغلب راهگشاست. بر اساس اطلاعاتی که به صورت آنلاین پیدا می‌کنید، باید بتوانید یک ایده کلی از سابقه آن‌ها در خصوص به موقع بودن، عادلانه نگه داشتن نرخ‌ها و حفظ وضعیت دارایی‌ها را تشخیص دهید. مگر اینکه چند توصیه واقعا درخشان در مورد یک شرکت باربری جدید داشته باشید، به توصیه هایی که در طول زمان صلاحیت خود را ثابت کرده اند، پایبند باشید.

 

مجوز و بیمه

هرگز از شرکت باربری که دارای مجوز و بیمه نیست استفاده نکنید. هر گروهی از مردم می توانند یک کامیون بخرند و خود را یک شرکت حمل و نقل بنامند، اما فقط کسانی که مجوز رسمی و بیمه شده دارند قانوناً موظف به محافظت از اموال شما هستند.

همچنین میتوانید بخوانید

ویژگی شرکت های باربری خوب

 

نرخ های شفاف

وقتی با یک شرکت باربری برای رزرو تماس می‌گیرید، بر اساس تعداد ساعت‌ها و تعداد جابجایی‌هایی که احتمالاً از آنها نیاز دارید، به شما نرخ می‌دهند. با این حال، به خاطر داشته باشید که این یک نرخ پایه است، و شامل مواد بسته بندی اضافی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، نرخ های بالقوه بالاتر برای جابجایی اجسام بزرگ و سنگین، یا سایر افزودنی های جانبی را شامل نمی شود. شرکت‌های حمل‌ونقل نمی‌توانند تخمین مشخصی را از طریق تلفن به شما ارائه دهند، اما می‌توانند به شما یک ایده کلی از میزان هزینه‌های شما بدهند. حتماً در مورد هزینه اضافی بپرسید، و اگر شرکت اطلاعات را ارائه نکرد، به شرکت دیگری مراجع کنید.

 

مناسب برای نیازهای فردی شما

هر حرکتی متفاوت است. چه در حال جابجایی یک خانه چهار خوابه یا یک آپارتمان کوچک باشید، باید مطمئن شوید که شرکت باربری که استخدام می کنید می تواند همه چیزهای شما را در خود جای دهد. در مورد نیازهای فردی خود فکر کنید و سپس سؤالات درست را بپرسید تا مطمئن شوید که شرکت مناسب را انتخاب می کنید. برخی از مواردی که باید در نظر گرفت عبارتند از:

 

این که آیا شرکت یک کامیون دارد که اندازه مناسبی برای همه جعبه‌ها و مبلمان شما داشته باشد و از محدودیت‌های فیزیکی اموال شما پیروی کند.

اینکه آیا شرکت می تواند در صورت نیاز لوازم بسته بندی اضافی مانند پتو، بسته بندی حباب دار، جعبه های پوشاک و غیره را فراهم کند یا خیر.

اینکه آیا شرکت در یک پنجره زمانی در دسترس است که نیازهای شما را برآورده می‌کند و می‌تواند تاریخ و زمان‌های تحویل را که برای شما مناسب است تضمین کند.

 

 

مراقب افرادی که در حین جابه جایی سرکش هستند باشید

سالانه میلیون‌ها نفر نقل مکان می‌کنند، و در حالی که تنها درصد کمی تقلب در شرکت‌های باربری را تجربه می‌کنند، این امر بی‌سابقه نیست. برای تأیید قانونی بودن یک شرکت جابجایی، مجوز فعال را بررسی کنید، سوابق خدمات آنها را جستجو کنید و مطمئن شوید که آنها یک آدرس معتبر دارند. همچنین می‌خواهید نسبت به هر جابجایی که درخواست سپرده دارد، محتاط باشید.

رقابت در صنعت باربری شدید است و صرف نظر از جایی که در آن زندگی می کنید، مطمئناً گزینه های زیادی برای انتخاب خواهید داشت. تحقیق خود را انجام دهید، از اطراف بپرسید، و اگر شرکتی پرچم قرمز را برافراشت، در جستجوی جای دیگری درنگ نکنید. به طور کلی، شما یک شرکت با سابقه اثبات شده ایمنی، قابلیت اطمینان و کیفیت خدمات بالا می خواهید. ممکن است فقط یک روز از شرکت استفاده کنید، اما ممکن است بسیاری از موارد اشتباه پیش برود. هر چه برای انتخاب شرکت باربری عالی کار بیشتری انجام دهید، کار کمتری برای مقابله با حوادث ناگوار انجام خواهید داد.

 

یک نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد